O Mnie

     

Witam serdecznie na stronie poświęconej mojej twórczości.

Fotografia to moja pasja i zawód, który wykonuję od 14 lat. Zrealizowałem mnóstwo projektów reportażowych, portretowych, dokumentalnych i reklamowych dla wielu firm i osób prywatnych.

Każde zlecenie traktuję indywidualnie zawsze trafiając w gust i preferencje klientów. A ponieważ jestem bardzo komunikatywną osobą sprawiam, że ludzie chętniej pozują do moich zdjęć z uśmiechem na twarzy  :)

Szukam wrażliwości w człowieku, jego uśmiechu, błysku szczęścia w oku i prawdziwych emocji przedstawionych w niebanalny sposób a moje zdjęcia są tego najlepszym dowodem. 

Połączenie wieloletniego doświadczenia, wiedzy z pasją i pomysłowością – pozwalają tworzyć mi fotografię nieszablonową i jeśli pragniecie profesjonalnych, niebanalnych zdjęć wykonanych z pełnym zaangażowaniem trafiliście na właściwy adres  ;)

Gwarantuję, że jak wszyscy moi dotychczasowi klienci będą Państwo zadowoleni zarówno ze współpracy ze mną jak też z efektu końcowego. Jako fotograf ślubny sprawię, że Wasze wspomnienia z tego wyjątkowego święta pozostaną zawsze żywe w moich „obrazach”.